Wilo Rexa CUT GI03.26/S-T15-2-540 Parçalayıcı Bıçaklı Dalgıç Pompa 26,5 mss 19,5 m³/h
Marka
Stok Kodu
Stok Durumu
Yok
Havale
0,00 TL (%3,00 havale indirimi) Kdv Dahil
Stokta olan ürünler 17:00' a kadar kargoda !
%3
0,00 TL
Kdv Dahil
0,00 TL
Kargo bedava
 Model
 Motor Gücü
P2 (kW)
 Bağlantı Çapı  Maks. Basınç  Maks. Yükseklik Bağlantı Kablo Uzunluğu
 Norminal Akım
(A)
Maks. Daldırma Derinliği
Rexa CUT GI03.26/
S-T15-2-540
1,5 1 1/4" 2.5 bar 25 m 10 m 3,6 20 m
 Wilo Rexa CUT GI03.26/S-T15-2-540 Parçalayıcı Bıçaklı Dalgıç Pompa
Ünite
Basınç bağlantısı
DN 32/40, Rp 1¼
Flanş (EN 1092-2 normuna göre) PN
PN 10
Bağlantı normu
EN 1092-2
Maksimum işletme basıncı pmax
2,2 bar
İşletim tipi (su altında)
S1
İşletim tipi (su üstünde)
S2-30 min
S3-25%
Maks. dalma derinliği
20 m
Koruma sınıfı
IP 68
Akışkan sıcaklığı T
+3 ... +40 °C
Ağırlık yakl. m
43,7 kg
Motor verileri
Elektrik şebekesi bağlantısı
3~400 V, 50 Hz
Nominal akım IN
3,6 A
Nominal motor gücü P2
1,5 kW
Güç tüketimi P1
2,1 kW
Güç faktörü cos φ
0,84
Açma türü
Doğrudan
Nominal devir hızı n
2.850 1/dak
Kutup sayısı
2
Yalıtım sınıfı
F
Maks. kumanda sıklığı
50 1/saat
İzin verilen voltaj toleransı
±10 %
Kablo
Bağlantı kablosu uzunluğu
10 m
Kablo tipi
H07RN-F
Kablo kesiti
7G1,5 mm2
Bağlantı kablosunun türü
çözülebilir
Elektrik fişi
Materials
Statik salmastra
NBR
Çark
EN-GJL-250
Kesme düzeneği
Abrasit/1.4034
Motor tarafındaki salmastra
Karbon/Steatit
Mekanik salmastra
SiC/SiC
Motor gövdesi
EN-GJL-250
Pompa gövdesi
Pompa mili
1.4021 [AISI420]
Donanım/fonksiyon
Şamandıra şalter
Motor sızıntı denetimi
Yalıtım haznesi sızıntı denetimi
º
Sızıntı odası sızıntı denetimi
Motor koruması
Bimetall
Patlama koruması
ATEX
HP : 2.2 HP
kW : 1.5 kW
Voltaj : 380 Volt (Trifaze)
Max. Debi m3/h : 16-25 m3/h
Max. Yükseklik mSS : 21-30 mss
Çıkış Ölçüsü : 1.1/4" - 32 mm